Підрозділи Сухопутних військ ЗСУ вдосконалюють вміння у наступі

24 канал

Українські захисники щодня ризикують своїми життями у боротьбі з російськими окупантами. Вони завдають їм чималих втрат у бою.

Щоб вдосконалити свої вміння, наші воїни продовжують тренуватися. Зокрема, мовиться про підрозділи Сухопутних військ ЗСУ. Зараз вони відпрацьовують навички наступальних дій.

Головне Рідні захисників Маріуполя звернулися до лідера КНР і втрати окупантів: основне за 80 день війни

ЗСУ вдосконалюють вміння у наступі

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський зауважив, що українські військові вже активно використовують техніку та озброєння, надані іноземними партнерами.

Так, тренування проходять на американських БТР, які вже стоять на озброєнні українських піхотинців. Зокрема, йдеться про БТР М113.

Усі підрозділи зараз вдосконалюють свої вміння у наступі. Тільки здійснюючи професійний та підготовлений наступ на російські війська, ми звільнимо нашу землю від ворога. Для цього потрібно багато та безперервно тренуватись,
– зазначив командувач Сухопутних військ.

Як зазначається, захисники наразі удосконалюють тактику ведення бою в містах та селах, зачистку житлових приміщень та наступ піхоти під прикриттям бронетехніки.

Зброя від США: коротко

Генштаб ЗСУнеодноразово наголошував, що США є потужним союзником України у боротьбі з російськими окупантами. Зараз американська влада надає нам усю можливу підтримку та забезпечує наших воїнів необхідною зброєю.

Варте уваги – Байден підписав ленд-ліз для України: дивіться відео