Укрзалізниця скасовує більшість евакуаційних поїздів – які залишаться

Факти ICTV

Очільник Укрзалізниці також розповів, що люди масово повертаються з західних областей України назад у Київ та інші міста.Укрзалізниця скасовує евакуаційні потяги, крім одного напрямку. Евакуаційні рейси здійснюватимуться лише з Донбасу.

Про це під час пресбрифінгу повідомив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін.
- Ми закінчуємо евакуаційну програму. Ми продовжуємо її тільки в напрямку з Донбасу... Все більше людей користуються звичайним, регулярним сервісом Укрзалізниці, - сказав Камишін.
За його словами, за 13 травня Укрзалізниця перевезла близько 30 тисяч пасажирів, і всього 177 пасажирів евакуаційними рейсами.
- Це менше ніж пів відсотка. При цьому ми продовжуємо надавати евакуаційний сервіс там, де це необхідно, і робитимемо це доти, поки це буде потрібно, — заявив він.
Нині на сайті Укрзалізниці значиться лише один евакуаційний поїзд Покровськ – Дніпро – Львів. Час його відправлення – 16:30.

Очільник Укрзалізниці додав, що більшість рейсів, що прямують із західних регіонів України до Києва, заповнені більш ніж на 95%.
- Найбільше зараз людей їде із заходу до Києва. В Україні майже всі такі рейси заповнені більш ніж на 95%. Ми порахували, що щодня до Києва повертається лише залізницею не менше 11 тис. осіб, — розповів Олександр Камишін.
Він додав, що також повертаються пасажири з-за кордону. Так, з 1 по 11 травня залізницею повернулося не менше ніж 10 тис. пасажирів з Європи.

Фото: Укрзалізниця