Запорізьким письменникам вдалося організувати “Поетичний травень 2022”

Газета МИГ

Запорізька обласна письменницька організація провела “Поетичний травень - 2022”, який у нас намагалася вкрасти війна. Про це повідомила голова Запорізького обласного осередку Національної спілки письменників України, депутат обласної ради Ольга Стадніченко.

Це була творча зустріч письменників у гімназії "Інтелект" смт Кушугум, де зібралися представники територіальної громади, вчителі навчального закладу на чолі з директором, а також волонтери й активісти селища.

Зі своїми творами перед аудиторією виступили письменники - члени Національної спілки письменників України Микола Білокопитов, Пилип Юрик, Віра Коваль, Віра Шмига, Ольга Стадніченко. Родзинкою зустрічі стали пісні композитора та співака Анатолія Сердюка, заслуженого діяча мистецтв України. Його пісні “Боронимо рідний край”, “Котигорошко”, “Неподільна булава” були надзвичайно актуальними й викликали бурхливі емоції, пов'язані з нинішньою ситуацією.

У свою чергу, письменники подарували гімназії свої книжки, зокрема, збірку воєнних поезій “Виковуємось у народ”.

До речі, Кушугумська гімназія “Інтелект” активно займається волонтерською діяльністю. Тут у їдальні готують страви для переселенців. Декого, хто позбувся елементарних речей - одягають. Звідси йде допомога й на фронт, зокрема, у Маріуполь.

Департамент культури та інформаційної політики ЗОВА