«Пісні на станції метро»: у дніпровській підземці влаштували благодійний концерт

ОСН

Одна з організаторок концерту Наталія Шуліка каже – із локацією визначилися одразу. Бо метро – знакове та безпечне місце.

«Із перших днів війни наш фонд «Пісні, народжені в АТО» всі зусилля спрямував на підтримку армії. Збираємо кошти на автівки та дрони для наших військових. Та в цілому на ЗСУ. Вирішили зробити не просто концерт, а благодійний. Усі артисти, яких запросили, охоче відгукнулися», – розповіла Наталія Шуліка.

Усі бажаючі могли зробити свій внесок у Перемогу просто біля сцени. У додатку Приват24 відсканувати QR-код та перерахувати будь-яку суму до благодійного фонду «Пісні, народжені в АТО».

Розпочали концертну програму урочистим виконанням Державного Гімну. Його зіграв військовий оркестр оперативного командування «Схід» під керівництвом підполковника Олександра Жарія.

«Для нас щастя тут виступати. Два музичні твори підготували спільно з першим волонтерським хором Дніпра. А ще наш оркестр не міг обійти увагою сучасний хіт «Байрактар», –

сказав диригент військового оркестру Олександр Жарій.

Потішили музичними «подарунками» відомі гурти «Ot Vinta» та «MBreeze», Сергій Присяжний із «Мотор'ролли», Віктор Негур із «Пан Карпо». А ще – гурт «Скрябін».

«Ми, музиканти, маємо брати участь у таких концертах. Щоб підтримувати хлопців та дівчат, які зараз на фронті. Бережуть наш сон та майбутнє наших дітей», – сказав гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволинський.

Серед учасників концерту у метро – заслужений артист України Петро Чорний. Один з виконавців відомого патріотичного хіта «Горить, палає техніка ворожа».

«Із перших днів війни я не лише артист, а й волонтер. Переконаний – кожен має робити те, що може. Лікарі роблять свою справу, рятувальники – свою. Ми, як артисти, даємо концерти для військових, підтримуємо їх. Низький уклін захисникам, що вселяють надію на перемогу. Крок за кроком виборюють її», – сказав Петро Чорний.

Свої авторські музичні твори виконали й лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО» Олександр Клец та Сергій Бойко. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав життя за Батьківщину.

«Пишаюся, що у нас у Дніпрі є такий фестиваль. Багато моїх друзів, лауреатів фесту, зараз захищають країну. На жаль, один з товаришів загинув. Це дуже велика втрата», – поділився Сергій Бойко.

Глядачі не стримували емоцій. І діти, і дорослі щиро підтримували артистів. У дніпровській підземці – танцювали, підспівували, аплодували. Усі разом.

«Часто відвідую концерти фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Маю багато друзів серед його учасників. Дуже рада бути на цій зустрічі. У такі часи важливо мати можливість видихнути. Аби накопичити сили далі боротися за свою країну», – сказала дніпрянка, волонтерка Ельвіра.

Насамкінець усі разом заспівали пісню, яка стала справжнім гімном сучасного українського спротиву. У дніпровському метро залунала «Ой у лузі червона калина».

Підтримати українських захисників можна за реквізитами: CHARITY ORGANIZATION «Charity fund SONGS BORN IN ATO», ЄДРПОУ 43521384, розрахунковий рахунок UA963052990000026009050020391 в АТ КБ «Приватбанк».