Краматорська скелелазка Ксенія Горєлова здобула срібну медаль в І етапі Кубку Європи
17 березня відбувся І етап Кубку Європи зі скелелазіння у м. Люблін (Польша) . Змагання проходили на скеледромі Люблінського медичного університету,
рада, Змагання, польща