У Києві нагородили переможців змагань «Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу 5-9 класи
У столиці провели фінал змагань з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-Пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед школярів 5-9 класів. Андрій Ребрина,
Культура, Змагання, Перемога, школа, Громада