Самбісти з Надвірнянської громади вибороли нагороди на чемпіонаті України в Тернополі
У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо, який зібрав сотні спортсменів із різних регіонів країни. Про це пише "Галка" з посиланнямна
Галка, Громада, Змагання