Самбісти з Надвірнянської громади вибороли нагороди на чемпіонаті України в Тернополі

У Тернополі відбувся чемпіонат України з боротьби самбо, який зібрав сотні спортсменів із різних регіонів країни. Про це пише "Галка" з посиланнямна

Галка, Громада, Змагання

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net