«Полісся-2» офіційно вийшло до Першої ліги після зняття «Ворскли»
Житомирське «Полісся-2» отримало право виступати у Першій лізі у наступному сезоні, замінивши полтавську «Ворсклу». Житомирське «Полісся-2» отримало
Змагання
,
рада
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET