«Полісся-2» офіційно вийшло до Першої ліги після зняття «Ворскли»

Житомирське «Полісся-2» отримало право виступати у Першій лізі у наступному сезоні, замінивши полтавську «Ворсклу». Житомирське «Полісся-2» отримало

Змагання, рада

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net