Команда з 60-річним президентом-гравцем: одеський клуб залишає професійний футбол після 15 сезонів у Другій лізі
Футбольний клуб Реал Фарма оголосив про припинення виступів на професійному рівні з сезону 2026/27. Читайте також:Степаненко зі сльозами на очах
Перемога, футбол