Команда з 60-річним президентом-гравцем: одеський клуб залишає професійний футбол після 15 сезонів у Другій лізі

Футбольний клуб Реал Фарма оголосив про припинення виступів на професійному рівні з сезону 2026/27. Читайте також:Степаненко зі сльозами на очах

Перемога, футбол

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net