Футбол. Чемпіон зберігає переможний графік

Чемпіонат УПЛ. 21-й тур. 1 травня.

«Ворскла» – «Динамо». 1:5. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. Рефері – Віктор Копієвський (Кропивницький). Голи: Кулач, 24 (п) – Буяльський, 6, 15, 32, Родрігес,65, Сідклей, 84.

Абсолютна більшість фахівців очікувала, що Мірча Луческу виставить у Полтаві так чи інакше експериментальний склад, давши відпочити принаймні деяким із основних футболістів і перевіривши найближчий резерв.

Утім, румунський наставник «Динамо» сплутав усі карти, вирішивши зіграти з «Ворсклою» фактично з усіма найсильнішими підопічними. На противагу цьому, команда Юрія Максимова, як і в попередній грі у Ковалівці, знову невпевнено діяла в обороні: вся трійка її центр беків не може занести собі до активу цю зустріч. У ній кияни відкрили рахунок уже на початку, відтак у подальшому в деяких відрізках їхні дії можна назвати куражем; особливо відзначився капітан – Буяльський, який іще до перерви зробив хет-трик.

На нього «Ворскла» відповіла одним забитим м’ячем Кулача з пенальті.

По перерві Юрій Максимов змінив двох центральних оборонців із трьох, це зробило надійнішою відповідну лінію команди, проте динамівцям знову вдалося забити м’яч. У подальшому кияни доволі солідно тримали хід гри під контролем, а наприкінці поєдинку гості зуміли провести ще й п’ятий гол.