ФК «Металург» зіграв проти черкаського «Дніпра»

Ще одним фактором для особливого налуштування було третє місце, яке команда могла гарантувати вже за тур до завершення чемпіонату. З таким настроєм «Металург» і розпочав матч. Дуже швидко господарям вдалося домогтися бажаного – на 12-й хвилині Олексій Сидоров елегантно п’ятою переправив м’яч в сітку, а ще через десять хвилин запоріжці використали стандарт. Після подачі Ігоря Загальського ударну позицію знайшов Сергій Басов, який вистрілив низом – без шансів для голкіпера «Дніпра» Кирила Самойленка.

Вилучення Євгена Онищенка, здавалося, зовсім прибере інтригу в грі. Проте варто віддати належне «Дніпру», який в дебюті другої половини створив кілька небезпечних моментів. Ярослав Котляров у тих епізодах надійно відіграв у воротах.

«Металург» мав доводити рахунок до розгромного ще в першому таймі, але в більшості підопічні Володимира Микитіна в підсумку так і не забили. Перемога «Металурга» з рахунком 2:0 закріпила команду на третьому місці. Заключний матч сезону запоріжці проведуть 11-го червня на виїзді проти одеської «Реал Фарми».