Українські футболісти здивували вболівальників своїм плейлистом для чемпіонату

В плейлисті збірної України з футболу, приуроченому до Євро-2020, знайшли пісні російських виконавців. Серед них відзначений Моргенштерн, що несе, за даними СБУ, загрозу національній безпеці України.

Про це повідомляє «Дівогляд».

Авторство 3 з 9 треків належить російським виконавцям: Моргенштерн - Дуло, Dead Blonde - Хлопчик на дев'ятці і 10AGE - Немає інтересу.

Як повідомляється, раніше в плейлист входили 15 композицій, 9 з яких виконують артисти з РФ. Це Моргенштерн - Show і Нова хвиля, NLO - Не сумуй, The Hatters / Dzharakhov - Я роблю крок, Slava Marlow - Кому це треба і Soda Luv / SQWOZ BAB - Казантип.

До списку увійшов і один український трек: Тінь Сонця - Їхали козаки, в SpotiFy він недоступний.

Раніше футбольна команда «Ворскла» набрала 41 бал і заробила право представляти Україну в єврокубках. Це останній учасник топ-5 чемпіонату.

Український півзахисник італійського клубу «Аталанта» Руслан Малиновський став найрезультативнішим футболістом Європи за останні 8 тижнів (з 21 березня по 15 травня).

Київське «Динамо» стало першим футбольним клубом в світі, який запустив продаж квитків на свої матчі в невзаємозамінних токенах (NFT).