Закарпатський спортсмен став першим на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби

Понад 200 спортсменів з 24 країн світу змагалися на міжнародному турнірі з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів Dumitru Pirvulescu&Vasile Iorga. Змагання пройшли у Румунії. Там україну представив мукачівець Василь Мишанич. Про це повідомив  заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, пише Depo.Закарпаття.

Закарпатський спортсмен виборов золоту медаль у ваговій категорії до 55 кг.

"Завдяки блискучій перемозі нашого краянина національна збірна з греко-римської боротьби здобула першість у загальнокомандному заліку на змаганнях міжнародного рівня", – зауважив Ігор Шинкарюк.

Нагадаємо, закарпатці вибороли вісім нагород на Кубку України з бойового самбо. На змаганнях спорсмени здобули вісім нагород - сім срібних та одну бронзову. Це говорить про хорошу підготовку спортсменів, адже із 11 хлопців сім змогли пробитися до фіналу змагань.