Нападник Львова Ременяк: дебют за збірну U-21 — не стрибок в кар’єрі, а наступна сходинка

Дебют Артура Ременяка у футболці молодіжної збірної України припав на матч Меморіалу Лоановського з Узбекистаном U-21. Гравець провів на полі увесь другий тайм поєдинку.

«Під час виходу на поле особливих емоцій не було. У той момент голова мала правильно варити. Було важливо залишитись холоднокровним. Думав про те, як правильно зіграти. Концентрувався у моменті. Якщо ж говорити про емоції до гри та загалом? Розумів, що це шанс вийти, дебютувати, тому були хвилювання. Як би там не було, але це національна збірна. Так, команда молодіжна, але вона презентує всю країну. Це серйозний рівень.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant

Дебют за збірну U-21 — не стрибок в кар’єрі, а наступна сходинка. Також це ознака того, що я рухаюся у правильному напрямку, а робота приносить певні плоди. Звичайно ж, це велика гордість для мене», — прокоментував свою першу появу у складі збірної України U-21 Ременяк.

Ванат, Муравський, Ременяк на тренуванні збірної. Фото пресслужба УАФ.

Дебютний матч гравця у складі української молодіжки був трохи затьмарений підсумковим результатом. Українці поступилися узбекам — 0:2. Таким чином підопічні Руслана Ротаня завершили товариський турнір імені Валерія Лобановського на третій сходинці.

Новий чемпіон Гол форварда Андерлехта зробив Німеччину U-21 найсильнішою у Європі