Легкоатлетка родом з Шепетівщини здобула путівку на Олімпійські ігри в Токіо

Українська легкоатлетка Вікторія Ткачук провела тріумфальний старт на турнірі у Празі (Чехія). Ткачук була фавориткою змагань на дистанції 400 метрів з бар’єрами. Як зазначають у Федерації легкої атлетики України, увага операторів і режисерів трансляції була прикута саме до Вікторії, і не дарма. Якщо на першій половині дистанції поряд з нею ще бігла норвежка Ліне Клостер, то на другій 200-метрівці Ткачук почала лиш нарощувати перевагу. На фінішну пряму вона вийшла одноосібною лідеркою і впевнено перемогла.

На дистанції 400 метрів з бар’єрами українка продемонструвала найкращий час. Вікторія Ткачук стає другою українкою, яка виконує олімпійський норматив з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Його також має легкоатлетка Анна Рижикова.

Вікторія подолала дистанцію за 55,11. А час, який дозволяє потрапити на Олімпійські ігри — 55,4. Про свій успішний виступ Ткачук повідомила у фейсбуці:

«Квиток у Токіо! Нарешті! Офіційно!».

Вікторія Ткачук народилася 8 листопада 1994 року у селі Пліщині Шепетівського району. Легкою атлетикою вона почала займатися в 2006 році у Нетішині, де її першим тренером став Олександр Краснов. З 2011 по 2014 рік навчалася у Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки.