Шевченко назвав мету на Євро-2020

Головний тренер «синьо-жовтих» озвучив завдання, яке стоятиме перед командою на Євро, а також назвав ключові принципи збірної України.

Про завдання та суперників: «Наше головне завдання — вихід з групи. Ми розуміємо, що проти нас зіграють дуже хороші команди. У нашій групі є явний фаворит — збірна Нідерландів. Австрія — це команда, яка на високому рівні провела відбірковий турнір і показувала хорошу гру. В її складі сильні гравці, у неї є певний стиль, за рахунок якого вона досягає результату.

Північна Македонія — теж дуже пристойна команда. Це показали і відбіркові матчі чемпіонату Європи, і перемога над збірною Німеччини [в кваліфікації ЧС-2022]. Цю команду ні в якому разі не можна скидати з рахунків. В її складі теж є якісні футболісти, які завжди можуть показати хорошу гру».

Про ключові принципи збірної: «Ми готуємо команду до вирішення її завдань. Найголовніше — у нас є свій стиль, від якого ми ні в якому разі не будемо відмовлятися. Ми завжди дотримуємося наших принципів. За останній рік ми однозначно стали більш гнучкими в тактичному плані. Ми можемо змінювати систему гри, але не відмовляємося від своїх принципів.

Ми можемо скоригувати систему в рамках індивідуального підходу до кожного суперника. Це може бути 4-3-3 або 3-5-2, але принципи гри ні в якому разі не будуть змінюватися. Я дуже був задоволений після гри з Францією [1:1 в кваліфікації ЧС-2022] тим, як команда сприйняла [тактичні зміни], але потім у нас були матчі, в яких страждала реалізація. Цей аспект нам треба підтягнути.

Ми сподіваємося, що в цьому також допоможуть гравці, які в тих матчах були травмовані. Той же [Андрій] Ярмоленко, який набрав зараз хорошу форму», — сказав Шевченко.

Збірна України стартовий матч на Євро-2020 проведе 13 червня проти збірної Нідерландів.