Джо Роган: Я просто шалено чекав бою Мейвезер - Пол

Коментатор UFC Джо Роган обгрунтував свою думку.

"Я повинен сказати, що був дуже здивований тим, як сильно я чекав цей бій. Прямо перед стартовим гонгом у мене закрутилася голова від хвилювання, тому що все це було вкрай цікаво.

По-перше, Мейвезер - геній в усіх відношеннях. Він, будучи, мабуть, найкращим боксером всіх часів, на заході своєї кар'єри зміг заробити сотні мільйонів доларів, борючись з людьми, у яких не було шансів його побити. Це геніально.

Флойд знайшов спосіб змагатися в сорок з гаком років і заробити більше грошей, ніж будь-який чинний боксер. Це дійсно неймовірно. І впевненість у своїх навичках, з якою він виходить на бій з противником на 20 років молодшим і на 15 кілограм важчим, важко переоцінити.

Мало хто з великих у спорті погодилися б на подібне. Думаю, ми повинні цінувати цього хлопця, поки він все ще тут і радує нас своїми виступами.

Що стосується Логана Пола, вражає сам факт того, що він зумів витримати вісім раундів з багаторазовим чемпіоном світу з боксу в декількох вагових категоріях. Причому, він не тільки вижив, а й зумів донести кілька ударів.

Неймовірно вже те, що йому вистачило витривалості на вісім раундів проти такого майстра, як Флойд, який постійно тисне, ефективний і зібраний. Так, це було фрік-шоу, і так, чемпіонський бій світового рівня набагато кращий, але це все одно було дуже цікаво.

Віддаю належне обом учасникам, і вітаю їх з тим, що вони змусили нас це дивитися", - написав Роган у соцмережі.