Валерій Плеханов: у Кам`янському важкий зал для команди гостей

У Кам`янському 9 червня стартує фінальна серія плей-оф Суперліги Паріматч. У першому поєдинку серії до трьох перемог зійдуться Прометей та Запоріжжя.

Про налаштованість та підготовку до старту вирішальної серії сезону у коментарі клубній пресслужбі розповів головний тренер запоріжців Валерій Плеханов.

Зараз для нас найголовніше – це фізичний стан. Ми подолали важку п’ятиматчеву серію, дорога з Києва всю ніч, тому навіть один день вихідного дуже мало для нормального відновлення.

Ми чітко розуміємо, що нас чекає у матчах з Прометеєм. Постійний пресинг, жорстка боротьба за отримання м’яча на обох половинах майданчика. Для того, щоб протистояти такій швидкій і мобільній команді, необхідно застосувати контраргументи. Ідеї у нас є. Ми це обговорили з хлопцями, тепер важливо все втілити у життя.

Згадуючи нашу першу гру серії з Київ-Баскетом, коли ми не змогли знайти себе ні в захисті, ні в нападі, знову не хочеться повторювати тих помилок.

У Кам’янському важкий зал для гостьової команди, підтримка там буде колосальною. З цим теж треба впоратися психологічно. Але зараз найважливіше – це наш фізичний стан. Якщо ми нормально відновимося, то зможемо втілити в життя нашу тактику на ці матчі.

Початок матчу Прометей – Запоріжжя о 18:00. Трансляція на каналах Obozrevatel та XSport, на сайті та YouTube ФБУ.