Борис Колесніков подав у відставку з посади віце-президента "Шахтаря"

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на офіційний сайт "Шахтаря". "Понад 20 років я провів із "Шахтарем" як віце-президент клубу, – зазначив Колесніков. – За цей час ми пройшли довгий шлях, долаючи труднощі, і змогли домогтися чималих результатів".

"Нам удалося створити команду найвищого європейського рівня, нам удалося побудувати чудову "Донбас Арену", але найголовніше – ми змогли виграти дуже багато трофеїв і здобути підтримку декількох поколінь уболівальників, – додав він. – Озираючись назад, можу з упевненістю сказати, що ми маємо право, і нам є чим пишатися: "Шахтар" зараз – це лідер українського футболу, це клуб, який добре знають у всьому світі, це команда, яку поважають суперники та люблять мільйони українців".

"Через початок моєї роботи в партії "Україна – наш дім" я оголошую про складання своїх повноважень віце-президента "Шахтаря". Це складне рішення, однак я ухвалюю його свідомо, тому що футбол має бути поза політикою. Сьогодні для мене сумний день, проте моє серце назавжди з клубом. Абсолютно переконаний, ніщо не зможе звернути "Шахтар" з переможного шляху!" – підсумував Борис Колесніков.