Новокаховські легкоатлети завоювали золоті нагороди на чемпіонаті України

Вчора, 8 червня, у місті Бахмут, що на Донеччині, стартував чемпіонат України серед молоді U23, де за збірну Херсонської області виступають вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради.

У змаганнях беруть участь молоді спортсмени з усіх областей та столиці. За звання найкращих легкоатлетів змагаються понад 400 хлопців та дівчат. Про це редакції Online НК повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.

У змаганнях з метання молоту вихованець Новокаховської ДЮСШ міської ради Данило Федоров завоював золоту нагороду з особистим рекордом 70 м 80 см.

Він виборов право представляти Україну на молодіжному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який відбудеться в столиці Естонії Талліні з 8 до 11 липня.

Також золоту нагороду у стрибках в довжину виборола Марія Горєлова з особистим рекордом 6 м 49 см.

Вона вперше виконала норматив майстра спорту України і теж завоювала право представляти країну на чемпіонатах Європи і світу серед юнніорів U20, які відбудуться цього літа в Естонії та Кенії.

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради щиро вітають спортсменів та тренерів секції легкої атлетики ДЮСШ Новокаховської міської ради Владислава і Ірину Піскунових та Ігоря Каратуна з успішними виступами та бажають гарних результатів в майбутньому у численних кубках, турнірах та чемпіонатах!