Шевченко назвав завдання збірної України на Євро-2020

Головний тренер національної команди з футболу Андрій Шевченко в інтерв’ю для сайту УЄФА заявив, що головним завданням для його підопічних на Чемпіонаті Європи з футболу є вихід із групи.

Фаворитом групи С, куди потрапила Україна, керманич “синьо-жовтих” назвав команду Нідерландів. Водночас колективи Австрії та Північної Македонії, з якими українські футболісти теж гратимуть, на думку Шевченка, демонструють гарну та пристойну гру.

За словами Андрія Шевченка, його команда готуватиметься до кожного суперника індивідуально, однак відходити від основних принципів гри українська збірна не буде. Тренер також сподівається, що українським футболістам вдасться покращити реалізацію вже під час поєдинків у рамках Євро-2020.

Окрім того, головний тренер зазначив, що “синьо-жовті” мають потужний кістяк і своїх лідерів. Зокрема, Шевченко виділив П’ятова, Зінченка, Малиновського та Ярмоленка.

Нагадаємо, Євро-2020 розпочнеться 11 червня. Фінал турніру відбудеться 11 липня. Перший матч “синьо-жовтих” відбудеться 13 червня в Амстердамі проти Нідерландів.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.