Віталій Кличко привітав українських спортсменів з персональними зірками на "Площі Зірок" у Києві (Відео)

На "Площі Зірок" біля столичного Палацу Спорту відбулося відкриття зірок трьох українських спортсменів. Журналістка ASPI news побувала на врученні нагород та зафільмувала захід.

Знані українські спортсмени – плавець Олег Лисогор, біатлоністка Юлія Джима та кікбоксер Віктор Дорошенко – 9 червня отримали чергове визнання у вигляді персональних зірок на однойменній площі у Києві. Їх привітав очільник Києва Віталій Кличко, який у промові до українських чемпіонів назвав себе "спортивним мером".

"Нельсон Мандела колись сказав, що спорт має силу змінити світ. Спорт змінив моє життя і життя багатьох людей, завдяки спорту і досягненням наших спортсменів про нашу країну, наш прапор і гімн знають у всьому світі. Я дуже радий, що такі події відбуваються в нашому місті. І я, як мер столиці, роблю все для того, щоб залучати до Києва різні змагання. Ми робимо все, щоб наша столиця залишалася спортивною".

Крім того, Кличко звернув увагу на те, що разом із "відкривачем" своєї зірки Віктором Дорошенком був у збірній України із кікбоксингу, а ще раніше – у збірній Радянського Союзу. І хоча в спарингу Кличко лідирував, бо Дорошенку не вистачало ваги, у кросовій підготовці кращого за Дорошенка не було, підкреслив мер.

Захід відвідала низка відомих спортсменів, серед яких – президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав'ялов. Раніше він також відкривав свою особисту зірку на площі.

Відомо, що вибір спортсменів, які отримали визнання у вигляді зірки, відбувався у кілька етапів. Спершу свої рекомендації давала експертна комісія, згодом зверталася увага на наявність в обраних кандидатів нагород та визнання у професійній сфері, присутність у медіапросторі та рейтингах популярності. Крім того, проводилось опитування серед громадськості, і вже на основі цих даних комісія складала список фіналістів.

Раніше ASPI news писало, що Віталій Кличко приміряв форму збірної України з футболу та привітав команду Андрія Шевченка із перемогою у товариському матчі з Кіпром.