20-річний хавбек Ворскли Сємілєт: маю надію ще зіграти цього року

Півзахисник Ворскли Даніїл Сємілєт розповів клубній пресслужбі про враження від сезону 2020/2021, реабілітацію та думки перед поверненням на поле.

— Даніїле, спочатку про хороше. Сезон у цілому можеш занести до активу?

— Спочатку все йшло доволі непогано. Ми перемагали, я мав постійну ігрову практику, паралельно отримуючи нагоду працювати з основним складом. Молодіжка не завжди здобувала бажаний результат, але за грою все було доволі непогано. Подекуди ми з хлопцями ловили себе на думці, що демонструємо не лише результативний, але й змістовний футбол, від якого справді отримуєш задоволення. Підсумкове п’яте місце — нормальний результат, але підкреслю, що могли виступити краще.

Единственный телеграм-канал о детско-юношеском и молодежном футболе. Подписывайтесь @goldtalant

— Тренуватися з головною командою, а грати здебільшого за дубль, як воно?

— Та все добре, які мої роки! У нас ціла група хлопців, які працюють в такому режимі. Є що доводити — і собі, і тренерському штабу "основи". Самі розумієте, Прем’єр-ліга — то ж інший рівень. Потрібно не лише фізично, технічно, але й морально готуватися до цього.

Сємілєт в УПЛ проти Маріуполя. Фото Дениса Руденка.

— Ти набрав чудову форму, забивши п’ять голів за молодіжну команду, але, як це нерідко трапляється у футболі, завчасно завершити сезон довелося через травму. Вже не згадуєш той неприємний епізод, що стався у грі з Зорею U-21?

— Спочатку прокручував у голові цей прикрий момент, та зараз дивлюся лише вперед. Травму отримав, можна сказати, на рівному місці. Наприкінці тайму в домашній грі проти луганської Зорі високо стрибнув за м’ячем у відбір, а коли приземлився, то розслабив м’язи, після чого відчув хрускіт у коліні та різкий біль.

— Тебе доволі швидко прооперували. Як зараз почуваєшся?

— Операція пройшла успішно. Уже за два дні мене виписали з клініки, розписавши детально, що потрібно робити далі: від прийому ліків до початку фізичних вправ. Кожні два тижні я перевірявся у лікаря, а нині вже півтора тижні почав виконувати спеціальні вправи. Треную стегна та литкові м’язи. Вже дуже скоро починаю повноцінну реабілітацію.

Бондаренко, Назаренко і Сємілєт (№6) у молодіжній збірній України. Фото пресслужби УАФ.

— На що орієнтують лікарі?

— В повну силу зможу влитися у тренувальний процес лише за півроку, та не будемо загадувати. Маю надію ще зіграти цього року. Хочу побажати зараз першій команді, за грою якої я стежу дуже уважно, вдало представити країну в Лізі конференцій.

Дорогу молодим Ворскла: знакові дебюти, довіра молоді й дебют 16-річного захисника Крупського