Музичний скандал. Чи дійсно збірна України слухає російських реперів

Складається таке враження, що збірна України перед чемпіонатом Європи вирішила щодня перебувати на перших шпальтах різноманітних видань. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Цього разу скандал розгорівся навколо офіційного музичного плей-листа нашої команди, котрий має бути представлений на Євро-2020. Кожна національна збірна обирала свої улюблені пісні зусиллями капітана та головного "діджея" у роздягальні. Наша перша версія складалася з дев'яти пісень, а три з них були російськими. При цьому одна "пісня" - репера Моргенштерна, котрому СБУ нещодавно заборонила в'їзд в Україну. Звісно, такий вибір спричинив доволі великий скандал, адже з одного боку вони Крим на карті України малюють, а з іншого - російських реперів слухають. З'явилося чимало критиків збірної, котрі дослівно казали: "Краще менше знати про наших футболістів, щоб мати бажання за них уболівати". Були й такі, котрі казали, що кожен має власний музичний смак, тож тут немає що критикувати.

Реакція УАФ була доволі швидкою. Асоціація заявила, що плей-лист було складено спеціалістами з УЄФА на основі музичних чартів в Україні, а гравці до цього не мають жодного стосунку. Вибачте, а як же попередня заява, що це роблять капітани команд? Музичний список "жовто-синіх" оновили, там стало 50 пісень, серед яких навіть Depeche Mode. Не знаю, як ви, а я ніяк не можу повірити, що у роздягальні збірної України слухають рок 40-річної давності. А після цього всю конспірацію зламав Андрій Пятов. Він заявив, що футболісти нічого не обирали, але обов'язково зберуться і складуть власний плей-лист. Слухайте, а ці 50 пісень, їх хто обирав? Прес-аташе збірної чи random.org? Для чого взагалі занурюватися у цей вир брехні?

Якщо хочете дізнатися правду, завжди треба відмотувати трохи назад. Згадайте усі посвяти "новачків" збірної України, де вони співають пісні. Підрахуйте ті "пісні" російських реперів, які виконували наші футболісти. Пригадайте Олександра Зінченка, який любить поспівати російський реп на камеру. Згадайте, що за словами УЄФА плей-лист складали капітан із "діджеєм" і додайте два до двох. На жаль, наші футболісти справді слухають ці витвори музичного мистецтва. Перевірте трек-лист на їхніх смартфонах, щоб всі сумніви відпали. А якщо повернутися до топ-чартів України, то російська музика справді популярна серед нашого населення. Кожен сам зробить власні висновки, але складається таке враження, що ми всі знаємо відповідь про те, який плей-лист був справжнім.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!