Збірна України з футболу отримала завдання від Андрія Шевченка на Євро-2020

Головний тренер збірної України розповів про очікування від чемпіонату Європи і поставлених перед командою завдань перед Євро-2020. Андрій Шевченко дав розлоге інтерв’ю для сайту УЄФА.

Шевченко очікує від власної команди виходу в плей-офф турніру. Однак очільник збірної розуміє всі майбутні складнощі.

"Наше головне завдання — вихід з групи. Ми розуміємо, що проти нас зіграють дуже хороші команди. У нашій групі є явний фаворит — збірна Нідерландів. Австрія — це команда, яка на високому рівні провела відбірковий турнір і показувала хорошу гру. В її складі сильні гравці, у неї є певний стиль, за рахунок якого вона домагається результату. Північна Македонія — теж дуже пристойна команда. Це показали і відбіркові матчі чемпіонату Європи, і перемога над збірною Німеччини. Цю команду ні в якому разі не можна скидати з рахунків. В її складі теж є якісні футболісти, які завжди можуть показати хорошу гру", — наголосив тренер збірної.

Зазначимо, Шевченко є найкращим бомбардиром в історії національної збірної з 48 голами. Наразі фахівець готується до участі в своєму третьому чемпіонаті Європи (перші два у якості гравця).

Раніше ASPI news писало, що стала відома реакція українських вболівальників щодо автобусу національної збірної на Євро-2020. Також повідомлялося, що команда Шевченка на Євро-2020 потрапила в скандал через Morgenshternа: які пісні увійшли до нового плейлиста збірної.