Юний кропивницький скелелаз – чемпіон всеукраїнських змагань (ФОТО)

У Кременчуці завершилися змагання чемпіонату України зі скелелазіння серед учнів за програмами на швидкість, складність і у багатоборстві.

Престижні змагання зібрали 129 найсильніших скелелазів із семи регіонів України. Збірну Кіровоградщини представляли дванадцять юних спортсменів – вихованців спортивної школи № 1, обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, та ФСТ "Динамо".

Звання чемпіона у лазінні на швидкість у групі юнаків 2007-2006 років народження виборов Олександр Довгань.

Призерами чемпіонату України зі скелелазіння серед учнів стали:

у групі 2006-2007 років народження – Ульяна Русінська  (ІІ місце в швидкості);

у групі 2008-2009 років народження – Микита Бабенко (ІІІ місце в швидкості, ІІ місце – складність та ІІІ місце – багатоборство);

у групі 2010-2011 років народження – Вікторія Мартинюк  (ІІІ місце в швидкості, ІІ місце – складність та ІІ місце – багатоборство) та Євгенія Рижко (ІІ місце в швидкості та ІІІ місце – багатоборство).

До десятки сильніших спортсменів України потрапили: Вероніка Зайцева, Максим Луценко, Катерина Рябоштан, Анастасія Олійник, Софія Ткаченко, Руслан Ткаченко, Вероніка Теренич.

У командному заліку серед регіонів на швидкість збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером.

Переможці та призери турніру нагороджені медалями та дипломами комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Тренують кропивницьких скелелазів Микола Побережець, Валентина Русінова та Юрій Побережець.