Стадіон сертифікований. На Донеччині відбувся фінал Чемпіонату України з легкої атлетики

9 червня у Бахмуті, що на Донеччині, відбувся фінал Чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді. Понад чотириста спортсменів із 24 областей України змагалися в естафетному бігу, стрибках у довжину та висоту, метанні списа та ядра. Легкоатлет із Харківщини Руслан Касьянов метнув списа на 42,07 м. Руслан розповів Суспільному, що найкращий його результат — 56 м. Серед легкоатлетів зі штовхання ядра — 17-річний Ігор Вегеря із Костянтинівки. Хлопець каже, — вперше бере участь у молодіжному чемпіонаті України. Також спортсмени змагалися й у стрибках у довжину, забігах на різні дистанції та в естафетному бігу. "Я бігаю дистанцію 400 метрів з бар'єрами, також 200 метрів. Сьогодні пробігла 400 з бар'єрами, не з кращим результатом, але рада, бо вже четвертий раз біжу за два дні, дуже тяжко", — ділиться легкоатлетка Марія Буряк. Команда чотирьох легкоатлетів із Сумщини виборола перше місце в естафетному забігу. "Результат 3,12. Дві секунди не вистачило до нормативу майстра спорту України, але досить добрий результат, всі задоволені цим", — говорить легкоатлет із Сумщини Ярослав Демченко. Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міськради Віктор Лис повідомив Суспільному, що ці дводенні змагання (8-9 червня — прим.) — це відбіркові змагання на Чемпіонат Європи. "Зібрались найсильніші спортсмени — молодь. Також беруть участь і дорослі спортсмени, які відбираються на чемпіонат світу. Всі 24 області — понад 400 учасників", — наголосив фахівець. За словами Віктора Лиса, до вересня в Бахмуті пройде ще 4 спортивні чемпіонати всеукраїнського рівня. "Чого змагання ці проходять в Бахмуті й чому нам таку честь довірили? У нас сертифікований стадіон, він має міжнародну сертифікацію. Весь інвентар, обладнання — все сертифіковане", — зазначив Віктор Лис. За результатами змагань 9-го червня, до молодіжного чемпіонату, який проходитиме в Європі 8-11 липня, місце вибороли четверо бахмутян. Читайте також Легкоатлетка з Донеччини здобула путівку на Олімпійські ігри Спортсмени з Донеччини вибороли 5 медалей на чемпіонаті Європи Підняв гирю 366 раз і став чемпіоном. Спортсмен з Луганщини Максим Муратов