Євро-2020: хто і на яких умовах транслюватиме "Футбол 1/2"

Директорка OLL.TV та XtraTV Юлія Трибушна розповіла Детектор медіа, де можна буде дивитись матчі Євро-2020.

За її словами, канали "Футбол1"/"Футбол2" транслюються у пакетах кабельних провайдерів, з якими медіагрупа уклала угоди. Таких компаній близько 200. При цьому ексклюзив на технології ОТТ/ IPTV має Oll.tv, а на DTH - спутниковый оператор Xtra TV.

"У свою чергу, oll.tv надає право трансляції цих каналів своїм партнерам в OTT і IPTV - сервісу Vodafone TV і Інтерактивне телебачення від Укртелеком", - каже Юлія.

Нещодавно ОТТ-сервіс sweet.tv повідомив своїм клієнтам, що припиняє показ футбольних каналів "Медіа Групи Україна". У відповідь Юлія запевняє, що сервіс мав контракт до 31 травня. До речі, sweet.tv єдиний з поміж усіх ОТТ-сервісів (окрім Oll.tv), який транслював канали "Футбол 1"/"Футбол 2". В пакетах провайдера залишиться "Футбол 3".

Oll.tv, в свою чергу, пропонує всім новим передплатникам підключитись та упродовж тижня користуватись пакетом Oll inclusive xtra sport за 1 грн до фіналу Чемпіонату Європи (включно). Після закінчення пробного періоду користувач може підключити місячний тариф за 129 грн.

"Частину матчів чемпіонату транслюватиме телеканал "Україна", включаючи всі матчі збірної України. Частину матчів покаже канал "Футбол 1". Деякі матчі будуть доступні тільки передплатникам Oll.tv в розділі спортивних трансляцій сервісу. Таким чином, всі матчі чемпіонату, де б вони не транслювалися, будуть доступні передплатникам сервісу oll.tv, які оформили передплату пакета Oll inclusive xtra sport і у партнерів", - каже очільниця провайдерів "Медіа Групи Україна".

Також Трибушна каже, що в межах "Євро 2020" медіагрупа не планує покази матчів за pay-per-view (користувачі зможуть заплатити за доступ до конкретної події) та у 4К.