Боротьба. Першими виступили «вільники» і здобули три медалі

Варшава (Польща). Рейтинговий турнір зі спортивної боротьби (вільна, греко-римська і жіноча) Poland Open, який є одним з етапів підготовки до Олімпійських ігор в Токіо.

Першими боротьбу на килимах столиці Польщі завершили представники вільного стилю.

У ваговій категорії до 92 кг Ілля Арчая став срібним призером. Українець у фіналі з рахунком 3:12 поступився поляку Збігнєву Барановському.

Варто відзначити, що у півфіналі Арчая сенсаційно здолав дворазового чемпіона світу американця Джейдена Кокса (2:1).

Олександр Колдовський у малому фіналі (вага до 125 кг) упевнено розібрався з єгиптянином Діалдіном Абдельмотталебом (7:0) і отримав бронзову нагороду.

Напередодні українець Василь Михайлов (до 79 кг) також став володарем бронзової медалі.

Сьогодні, 10 червня, турнір почали жінки.