Дизайн форми української збірної був погоджений з УЄФА до останньої букви – Павелко

У Союзі європейських футбольних асоціацій підтвердили, що дизайн форми збірної України попередньо погодили включно з гаслом “Героям слава!”.

Про це заявив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

“Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку, я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА.

У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери та з гаслом “Героям слава!”. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної”, – написав Павелко.

Він наголосив, що УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи й слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи.

Нагадаємо, УЄФА назвала причини заборони гасла “Героям слава!” на формі збірної України.

Раніше Асоціація футболу України звернулась до УЄФА щодо збереження гасла “Героям слава” на формі збірної України.

7  червня союз європейських футбольних асоціацій заявив, що не має претензій до нової гральної форми збірної України на чемпіонаті з футболу Євро-2020.

Водночас посольство  США в Україні позитивно відреагувало на нову форму на офіційній сторінці у Twitter.

Як відомо, у 2020 році УЄФА перенесла чемпіонат Європи з футболу на 2021 рік через коронавірус

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.