Дотепний футбольний флешмоб: Українці передають вітання Путіну і його посіпакам на сторінці МЗС РФ

“Слава Україні! Героям Слава!” Після сьогоднішньої новини про УЄФА і форму нашої збірної, українці передають вітання Путіну та його посіпакам Лаврову і Захаровій на сторінці МЗС Росії у Фейсбуці.

Своєю чергою ми підтримуємо цей гарний і веселий флешмоб.

Тож переходьте за посиланням і залишайте у коментарях "Героям слава!"

Саме так вже зробили сотні українців. Багато хто із дописувачів не відмовляють собі у задоволенні потролити Росію та її недолугих керманичів.

“Слава Україні!!!!Героям Слава!!Слава вам, славні бандерівці!!!!Україна понад усе!!!Свобода понад усе!!!”, — написала користувач Інна Боненко.

“Слава Україні! Привіт країні, яка виступає на міжнародних змаганнях без прапора і без гімну (через допінгові скандали-РЕД.)”, — іронізує Максим Любарець.

Під дописами так званих російських дипломатів трапляються і такі футболочки збірної України зі зрозумілими усім натяком.

“Слава Україні! Героям слава! Україна понад усе! Смерть ворогам! А тепер, байстрюки російські, обтікайте”, — також зауважив Януш Тадеуш.

Користувачі українського сегмента ФБ, зокрема, згадують і про Володимира Путіна, так на сторінці МЗС РФ можна зустріти багаторазові повтори знаменитої переспівки «ла-ла-ла-ла», — для рими зі словом «х@йло».

Цікаво, що коменти під дописами на сторінці МЗС РФ не видаляються, певно їх старанно вивчають місцеві чекісти. Та, можливо, переписуючи дані авторів коментарів мимоволі підспівують собі у вуса відомі слова.

Окрім того, українці масово заходять на сторінку EURO2020 у ФБ та проводять для дикунів-чиновників лікнеп з історії національно-визвольних змагань українців.

На сторінку EURO2020 також можна перейти за посиланням.

Заходимо, коментуємо. Гумор, особливо на сторінці МЗС Росії, щиро вітається.