Представник України веде перемовини з УЄФА через слоган “Героям слава”

Про це Павелко написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, вчора ввечері він отримав лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом “Героям слава!”. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної”, – пише Павелко. Він додав, що УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи.

Нагадаємо, AFP News Agency повідомило, що в УЄФА частково задовольнили звернення Російського футбольного союзу і зобов’язали прибрати з форми української збірної слоган “Героям Слава!”, який нібито несе “політичний підтекст”. На формі збірної залишиться обрис України, а також слоган “Слава Україні”.

Як повідомлялось, національна збірна України з футболу виступатиме на Євро-2020 в новій — особливій формі. Зокрема, головним атрибутом форми стане обрис України. Також на формі з’являться гасла “Слава Україні!” та “Героям слава!” Натомість у РФ такий дизайн назвали “відчайдушною художньою акцією” і не забули згадати Бандеру. Попри це форму затвердили в УЄФА. У відповідь Російський футбольний союз направив лист протесту до УЄФА.

Раніше Шевченко оголосив остаточний склад збірної України на Євро-2020.