УЄФА треба думати про те, як скомпонувати матчі у групі, а не про форму українців — Щербачов

Спортивний оглядач Валентин Щербачов впевнений, що ситуацією щодо форми національної збірної України УЄФА знову підмочить свою репутацію, бо українська сторона «нічого такого не порушувала».

Про це він заявив у етері Громадського радіо.

«У збірної Швейцарії та Швеції проблеми перед грою, бо обидві команди під потрапляють під COVID-19, там позитивні тести, УЄФА зараз має думати не про нашу форму і не про ці всі речі, а як їм скомпонувати матчі у групі. Це все серйозні команди, зараз якщо у них не відбудеться гра, тоді що робити із календарем? Там стільки проблем виникає одразу після однієї такої похибки», – каже Щербачов.

Нагадаємо, що президент Української асоціації футболу Андрій Павелко вилетів до Риму, де проводить переговори зі Спілкою європейських футбольних асоціацій щодо ситуації навколо дизайну форми збірної України.

Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зобов’язала збірну України прибрати з форми для участі у Євро-2020 напис «Героям слава!».

6 червня збірна України з футболу презентувала нову форму, в якій вона зіграє на Чемпіонаті Європи 2020 року. На ній зображені контури України з окупованим Росією Кримом і вишиті написи «Слава Україні!» і «Героям Слава!».

У МЗС Росії і Держдумі буквально відразу ж обурилися. Росіяни вимагали заборонити форму, але УЄФА схвалив її.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS