«Я жив в гаражі»: український футболіст розповів про умови гри в Грузії

Півзахисник «Вереса» Микита Полюлях розповів про період кар’єри в «Колхети».

«На той час алчевська «Сталь» розвалилася, я грав там в оренді з донецького «Металурга», він теж уже доходив до кінця. У мене був з ними контракт на два роки, але вони мені не давали тренуватися. У них були проблеми, вже в «Сталь» перетворювалися, і нам дали вільних агентів.

У мене з дитинства був один-грузин. Він говорив, що є виходи на Грузію. Я у вищій лізі в Україні не грав толком, може, чотири матчі, 15 хвилин. Подумав, що треба пробувати свої сили у вищій лізі, можливо, там мене помітять. Вирішив поїхати. Запросили мене, обіцяли одну зарплату — в тисячу доларів. А грузини своєрідні люди, я приїхав і мені сказали, що ось триста є. Перший час там залишився просто за їжу.

Дякую того хлопця, у якого я жив удома. Якщо ми говоримо, що у нас погані умови, то там їх взагалі немає. Я жив в гаражі, грубо кажучи. Таке будівля, на першому поверсі роздягальня, на другому поверсі типу кімната, але не кімната. Опалення у них немає, взимку холодно, я спав у костюмі, просто виживав там. Триста доларів зарплата була, півроку пограв»