Ваше сміття «футбол поза політикою» не варте і гроша, - найкращий тенісист України звернувся до УЄФА

Український тенісист Сергій Стаховський негативно відреагував на рішення УЄФА прибрати з футболок збірної України гасло "Героям слава!".

Про це спортсмен написав у своєму facebook.

Тенісист показав, що виступав у кросівках з написом "Героям слава".

"Сам факт того, що УЄФА переглянув доречність нашої форми на Євро-2020 вже є політичним, бо зробили вони це через скарги російської влади. Ваше сміття "футбол поза політикою" не варто і гроша. Це фото з далекого 2015-го... Тому що герої не вмирають", - написав Стаховський і додавши хештег #Небесна_сотня.

Сергій Стаховський займає 184 місце в рейтингу ATP - це найкращий показник серед українських тенісистів.

Нагадаємо,

6 червня збірна України презентувала нову форму, в якій виступить на чемпіонат Європи з футболу.

Після цього екіпіровку розкритикували у Росії, а екснападник збірної СРСР Ігор Коливанов заявив, що збірна України має грати під російським прапором.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко підкреслив, що його не цікавить реакція росіян на нову форму нашої національної команди.

10 червня стало відомо, що УЄФА зобов'язав збірну України прибрали з форми, у якій вона виступить на Євро-2020, гасло "Героям слава!".

Після цього в УЄФА пояснили, що заборонили гасло "Героям слава!" на футболках збірної України через, нібито, мілітаристський та політичний підтекст.

Почесний президент РФС В'ячеслав Колосков заявив, що незадоволений рішенням УЄФА прибрати з футболок збірної України лише гасло "Героям слава!".

Раніше Український Дощ писав, що вболівальники повністю розкупили нову форму збірної України протягом трьох днів з моменту старту продажу.