Україна прийняла термінове рішення через зміну позиції УЄФА (Відео)

Гасло "Героям слава" тепер офіційне гасло збірної команди України, що є обов'язковим для застосування на всіх офіційних футбольних заходах збірної України.

Про таке термінове рішення Української асоціації футболу, прийняте сьогодні вранці, повідомив глава УАФ Андрій Павелко.

Він проінформував, що за таке рішення виконком УАФ проголосував одностайно. Це рішення передбачає, що символи, зображені на формі футболістів збірної України, є офіційними символами збірної України. Серед цих символів карта України, тризуб, а також гасла "Слава Україні" і "Героям слава".

"Впевнений, Правда - за нами", - прокоментував рішення Фактам ICTV Андрій Павелко, який і зараз веде переговори з УЄФА щодо форми збірної України на Євро-2020.

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", УЄФА затвердила форму збірної України на Чемпіонат Європи-2020 в грудні минулого року. Коли цю форму офіційно презентували, Росія висловила претензії і поскаржилась в УЄФА, Побачивши в гаслах "Слава Україні-Героям слава" політичне підґрунтя. В УЄФА вирішили піти на поступки і заявили, що гасло "Героям слава" з форми збірної України на Євро-2020 має бути прибране.

Переговори про це між УАФ і УЄФА досі тривають, хоч Євро-2020 стартує сьогодні, а перший матч Чемпіонату Європи українські футболісти гратимуть уже за 2 дні.

Більше - у відео Фактів ICTV