Скільки призових грошей збірна України може привезти із Євро-2020

Євро-2020 розпочнеться сьогодні, 11 червня, грою Італії та Туреччини. Збірна України зіграє свій перший матч на футбольному турнірі 13 червня.

Українська збірна зіграє свій перший матч на турнірі у Амстердамі проти Нідерландів. Скільки коштів можуть заробити українські спортсмени для України загалом, дізнавалося ASPI news.Оскільки загальний призовий фонд Євро-2020 становить 731 мільйон євро, гарантовано кожна з команд отримає 9,25 мільйона євро, незалежно від результатів.

Перемога у груповому раунді може принести командам прибуток у 1,5 мільйонів євро, нічия – 750 тисяч євро. Якщо збірна вийде до 1/8 фіналу, вона отримає винагороду у 2 мільйони євро, а за вихід до чверть фіналу – 3,25 мільйона євро. Срібний призер отримає ще 7 мільйонів євро, а переможець – 10 мільйонів євро. Тож якщо наша команда зможе перемогти у семи матчах, вона отримає сумарно 34 мільйони євро.

Нагадаємо, що форма українських спортсменів на Євро-2020 викликала претензії у представників Російської Федерації, в результаті чого УЄФА вирішило, що варто забрати з неї напис "Героям слава!". Також ASPI news писало, де будуть розташовані футбольні фан-зони для вболівальників в Україні.