Борчиня з Львівщини виборола срібло на рейтинговому міжнародному турнірі

Учора, 10 червня, срібло у вазі до 50 кг виборола представниця Львівщини Оксана Лівач на  міжнародному турнірі з вільної боротьби Open Poland.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.

У боротьбі за перемогу спортсменка перемогла атлеток Казахстану та Росії, однак у фіналі поступилась Марії Стаднік, вихованці львівської школи боротьби, що зараз виступає за Азербайджан.

Сьогодні за нагороди боротимуться ще дві представниці Львівщини. Тетяна Кіт змагатиметься за медалі у вазі до 57 кг, а Алла Черкасова – до 68 кг.

Борчині змагаються не тільки за медалі, а й за рейтингові бали та право представляти Україну на чемпіонаті світу.

Читачам також цікаво: Львівський університет вперше увійшов до світового рейтингу найкращих закладів вищої освіти 15-річний хлопець обікрав церкву на Львівщині (ФОТО) Андрій Садовий розповів, що буде на місці виправної колонії у Львові