Гасла «Слава Україні» та «Героям слава» залишаться – Павелко повідомив про фінал переговорів з УЄФА

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив про завершення переговорів із Європейським футбольним союзом щодо нової форми української збірної з футболу.

Підсумки перемовин він підбив на своїй сторінці у Фейсбуці.

Павелко повідомив, що незважаючи на те, що переговори з УЄФА «були надскладними і кілька разів буквально заходили у глухий кут», гасла «Слава Україні» та «Героям слава» залишаться на футболках гравців.

Водночас друге гасло, зображене на внутрішній стороні форми, закриють погодженою емблемою з мапою України, тризубом і словами «Слава Україні».

«На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ще одним написом «Слава Україні». Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців», – пояснив Павелко.

Президент Української асоціації футболу уточнив, щоЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/189075/2021-06-11-gasla-slava-ukraini-ta-geroyam-slava-zalyshatsya-pavelko-povidomyv-pro-final-peregovoriv-z-uiefa/