Рівненський Верес за заключномуматчі тренувального збору поступився чернігівській Десні.

контрольний матч

18 липня 2021 року, Буча

Верес:Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Є.Пасіч (Гечев, 65), Кучеров (Петько, 77),Полюлях (Кльоц, 67), Г.Пасіч (Дахновський, 65),Сергійчук (М.Шестаков, 71), Гегедош (Гайдучик, 77).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Матч проти чернігівців для Вереса став генеральною репетицією перед старом в УПЛ, а також сьомим заключним спарингом цього міжсезоння. Перед цим рівняни зігралиунічию з Волинню - 0:0, програли Львову - 1:2, Агробізнесу - 0:1, Руху - 0:1 та перемогли Карпати - 2:1 і ЛНЗ - 2:1.

Номінальні гості пропустили швидкий гол. Десня відкрила рахунок після швидкої контратаки з правого флангу та прострілу у штрафний майданчик.

Команди обмінялися ударами у середині першого тайму. Гравецьо Десни не реалізував свій шанс після виходу теа-тет з Богданом Когутом - голкіпер рівнян врятував.

У відповідь Євген Пасіч після хорошої комбінації виходив сам на сам залишався із воротами, але його удару бракувало точності.

Після перерви Десна подвоїла рахунок, скориставшись непорозумінням у простій ситуації між Богданом Когутом та Романом Гоначренком - 0:2.

Десна далі грала за рахунком. А у Вереса своїм шансами не скористалисьГегедош, Гечев і Солдат. У підсумку - 0:2.

Верес повертається до Рівного, де проведе тижневий цикл підготовки до першого матчу в УПЛ - проти ковалівського Колоса, 24 липня на стадіоні Авангард у Луцьку.