Стадіон імені Лобановського приймає Рух зі Львова: Козловський з Суркісом обіграли Павелка

Відповідний лист-звернення «Рух» надіслав на ім’я першого віце-президента «Динамо» Віталія Сівкова. Про це повідомив сайт ФК "Рух", пише Dailylviv.

У відповідь керівництво «Динамо» надіслало лист, у якому заявили, що не заперечують проти проведення домашніх матчів першої команди «Руху» на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Футбольний клуб «Рух» висловлює щирі слова подяки київському «Динамо» та його президенту Ігорю Суркісу за публічну підтримку. Ігор Михайлович особисто сконтактував з Григорієм Козловським і протягнув руку допомоги ФК «Рух» у ситуації, що склалася.

ФК «Динамо» першим (сподіваємось, наразі першим) з поміж українських клубів висловив чітку й однозначну позицію щодо переслідувань з боку УАФ нашого клубу. Для нас це сигнал, що в українському футболі, попри суперництво на полі, є клуби з позицією і не бояться її публічно висловлювати.

Ми своєю чергою запевняємо, що й надалі підтримуватимемо усі клуби, які йдуть проти тої свавільної системи, яка утворилась нині в українському футболі, і Його Величності «Царя всія футболу». Можемо запевнити наших вболівальників, футбольну спільноту, друзів і недругів, що ми продовжуємо нашу боротьбу і віримо в перемогу.

P.S. У п‘ятницю 16-го липня на адресу нашого клубу надійшов лист, у якому УАФ заборонила «Руху» проводити домашні матчі на тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича.