"Підписали на вигідних умовах": В "Русі" прокоментували сенсаційну домовленість з "Ареною Львів"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на офіційний сайт "Руху".

"В ході складних переговорів між "Рухом" і керівництвом "Арени Львів" нам вдалося досягти компромісу і підписати договір на умовах вигідних для клубу.

Тепер за кожен матч на "Арені Львів" "Рух" буде платити 210 тисяч грн. Оплата підігріву відбуватиметься на умовах нашого клубу. На це "Рух" був готовий з самого початку", — сказано на офіційному сайті львівського клубу.

Раніше перший заступник директора "Арени Львів" Юрій Майборода розповідав, що в 2020-му "Рух" і "Львів" змушували його погодитися на оренду стадіону за 105 000 гривень і 10% від проданих квитків за матч.

Клуб подякував міністру спорту Вадиму Гутцайту, голові ЛОДА Максиму Козицькому, меру Львова Андрію Садовому, секретарю Львівської міськради Маркіяну Лопачаку, депутатському корпусу Львівської міської та обласної рад та голови Львівської асоціації футболу Олександру Шевченку. У цьому списку немає глави УАФ Андрія Павелка.

"Рух" також повідомив, що разом з партнерами і Львівською міською радою докладе зусиль для повернення стадіону "Україна" 3-ї категорії УАФ.