Українські кіберспортсмени перемогли у міжнародному турнірі

За перше місце команда отримала 400 тисяч доларів і 1 800 очок ESL Pro Tour і 3 200 очок Blast Premier.

Також гравець NAVI Олександр s1mple Костильов став кращим гравцем турніру, про це кіберспортивна організація повідомила на своєму офіційному сайті.

Так, 23-річний українець Олександр Костильов поставив рекорд за кількістю ейсів (вбивство всіх 5 супротивників на карті) на одному турнірі. Снайпер зробив 4 ейси, а також став кращим серед інших учасників чемпіонату за такими показниками: загальна кількість вбивств – 348;

кількість фрагів (очок за знищення противника) за раунд – 0,96;

найкраще співвідношення між фрагами і смертями + 151;

кількість перших вбивств – 61. Це 15-а нагорода MVP Костильова. Єдиний кіберспортсмен, який випереджає українця за кількістю звань найціннішого гравця – Микола Рідтц з Ninjas in Pyjamas з 18 нагородами.

Турнір IEM Cologne 2021 по грі CS:GO проходив з 6 по 18 липня. Команди розіграли призовий фонд у мільйон доларів.

Тепер українська організація NAVI йде у відпустку, після відпочинку команда візьме участь в ESL Pro League – великому і важливому турнірі, який відбудеться 16 серпня.

У жовтні 2021 року пройде найважливіший турнір року в CS:GO — PGL Major Stockholm. На ньому розіграють 2 мільйони доларів призових.

Довідка

Natus Vincere (Na’vi; з лат. – Народжені перемагати) – українська мультигеймінгова кіберспортивна організація. Вона має підрозділи (склади) по Dota 2, CS:GO, PUBG (і PUBG Mobile), Fortnite, Apex Legends, Rainbow Six Siege, Quake Champions, Valorant, Brawl Stars і Wild Rift.

Команда була створена 17 грудня 2009 року. Примітно, що спочатку абревіатура NAVI була запозичена з фільму “Аватар”, а свій остаточний вигляд набула після конкурсу на кращу розшифровку, пізніше проведеного серед фанатів.