На Водній арені "Тернопіль" встановлять нову безпровідну систему німецького виробництва (відео)

Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів планують провести на веслувальному каналі Водної арени «Тернопіль» вже наприкінці вересня. Зараз там роблять усе для того, аби змагання такого рівня стали можливими та для того, щоб вони пройшли на відповідному рівні.

Так, розповідає перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук, вже наступного тижня на Водній арені “Тернопіль” планують роботи по монтажу нового обладнання.

— Це безпровідна система старт-фініш фірми IMAS буде встановлена на гребному каналі. Сучасна система старту-фінішу і система хронометражу – важлива умова для проведення змагань, — говорить посадовець. — На об'єкті вже встановили очисні споруди, забезпечили водопостачання, вклали дорогу.

Загальна вартість будівництва Водної арени – 109 мільйонів гривень. Наразі освоїли трохи менше половини суми. До слова, зараз тут тривають роботи з облаштування другої черги робіт. Так, серед іншого, тут передбачені громадські туалети, а у підтрибунних приміщеннях буде 14 номерів, де зможуть проживати спортсмени. Згодом облаштують і елінги.

Детальніше — у сюжеті «Тернопіль 1»: