Кардинально нова: клуб УПЛ змінив емблему

Представник українського футболу — ПФК “Львів”, опублікував оновлену клубну емблему, інформує УНН з посиланням на пресцентр команди.

Що відомо

Старт щодо конкурсу на розробку нового логотипу для команди відбувся ще минулого року. Більше трьохсот пропозицій отримав клуб. Лише один варіант був переданий до рук професійних дизайнерів, які втілили логотип в нову емблему.

Цитата

“Синій і золотий кольори ідентифікують національну приналежність як футбольної команди, так і громадян України. А ще це традиційні колір міста Лева. Червоний колір — колір команди свого міста, колір „містян“. Символ лева також пов’язуємо зі Львовом. А ще з рисами, які притаманні нашій команді на полі: хоробрість, наполегливість та витривалість.

Лев на логотипі — схематичний: він складається з цегли і бруківки, як і Львів. А ще демонструє, що ми впевнено закладаємо фундамент нової історії ПФК „Львів“, крок за кроком будемо ставати кращими та впевнено рухатимемось до нових футбольних здобутків.

Корона лева — символ Данила Галицького, алюзійний атрибут історичного надбання, нагадування про „малу батьківщину“. Ми не одягаємо її на себе, а визначаємо її як найвищу мету, до якої будемо наближатись з кожною новою здобутою нагородою.

Форма логотипу — щит. Клуб захищатиме ворота міста Лева і примножуватиме його футбольну славу на ігровому полі”, — сказано на сайті команди.

Довідка

Минулого сезону “Львів” обійняв восьмий рядок турнірної таблиці УПЛ.