Жіночий футбол: Затверджено календар матчів Вищої ліги сезону 2021/22

Відділ жіночого футболу УАФ, після опрацювання усіх наданих пропозицій від клубів, затвердив календар матчів першого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 рр, повідомляє womensfootball.com.ua.

На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. Спортивні показники, здобуті на 1-му етапі, зберігаються.

За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи по 6 команд, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:

Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023)

Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).

За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команди, які посядуть 11 та 12 місця переходять до Першої ліги. Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.

Учасники:

1. Житлобуд-1, Харків

2. Житлобуд-2, Харків

3. Восход, Стара Маячка (Херсонська область)

4. Карпати, Львів

5. Атекс, Київ

6. Колос, Ковалівка (Київська область)

7. Ладомир, Володимир-Волинський (Волинська область)

8. Маріуполь (Донецька область)

9. Буковинська Надія, Великий Кучурів (Чернівецька область)

10. Кривбас, Кривий Ріг (Дніпропетровська область)

11. ЕМС-Поділля, Вінниця

12. Пантери, Умань (Черкаська область)

До вашої уваги затверджений календар.

1 етап – 1 тур

01.08 Житлобуд-1 – Пантери

30.07 Житлобуд-2 – ЕМС-Поділля

31.07 Восход – Кривбас

02.08 Карпати – Буковинська Надія

31.07 Атекс – Маріуполь

01.08 Колос – Ладомир

2 тур

06.08 Житлобуд-1 – Житлобуд-2

06.08 ЕМС-Поділля – Восход

07.08 Кривбас – Карпати

07.08 Буковинська Надія – Атекс

07.08 Маріуполь – Колос

08.08 Пантери – Ладомир

3 тур

11.08 Восход – Житлобуд-1

14.08 Житлобуд-2 – Пантери

16.08 Карпати – ЕМС-Поділля

14.08 Атекс – Кривбас

15.08 Колос – Буковинська Надія

15.08 Ладомир – Маріуполь

4 тур

21.08* Житлобуд-1 – Карпати (відбудуться зміни, з урахуванням дат Ліги Чемпіонів)

21.08 Житлобуд-2 – Восход

22.08 ЕМС-Поділля – Атекс

21.08 Кривбас – Колос

21.08 Буковинська Надія – Ладомир

22.08 Пантери – Маріуполь

5 тур

04.09 Атекс – Житлобуд-1

04.09 Карпати – Житлобуд-2

04.09 Восход – Пантери

04.09 Колос – ЕМС-Поділля

05.09 Ладомир – Кривбас

04.09 Маріуполь – Буковинська Надія

6 тур

12.09 Житлобуд-1 – Колос

12.09 Житлобуд-2 – Атекс

12.09 Восход – Карпати

12.09 Кривбас – Маріуполь

10.09 ЕМС-Поділля – Ладомир

12.09 Пантери – Буковинська Надія

7 тур

27.09 Карпати – Пантери

25.09 Атекс – Восход

26.09 Колос – Житлобуд-2

03.11 Ладомир – Житлобуд-1

18.09 Маріуполь – ЕМС-Поділля

25.09 Буковинська Надія – Кривбас

8 тур

01.10 Житлобуд-1 – Маріуполь

06.10 Житлобуд-2 – Ладомир

02.10 Восход – Колос

04.10 Карпати – Атекс

06.10 ЕМС-Поділля – Буковинська Надія

03.10 Пантери – Кривбас

9 тур

09.10 Атекс – Пантери

09.10 Колос – Карпати

10.10 Ладомир – Восход

09.10 Маріуполь – Житлобуд-2

08.10 Буковинська Надія – Житлобуд-1

09.10 Кривбас – ЕМС-Поділля

10 тур

15.10 Житлобуд-1 – Кривбас

16.10 Житлобуд-2 – Буковинська Надія

16.10 Восход – Маріуполь

08.09 Карпати – Ладомир

16.10 Атекс – Колос

03.11 Пантери – ЕМС-Поділля

11 тур

31.10 Колос – Пантери

31.10 Ладомир – Атекс

30.10 Маріуполь – Карпати

29.10 Буковинська Надія – Восход

30.10 Кривбас – Житлобуд-2

30.10 ЕМС-Поділля – Житлобуд-1

2 етап – 1 тур – базовий день 6.11

1 місце 1 етапу – 6 місце 1 етапу

2 місце 1 етапу – 5 місце 1 етапу

3 місце 1 етапу – 4 місце 1 етапу

7 місце 1 етапу – 12 місце 1 етапу

8 місце 1 етапу – 11 місце 1 етапу

9 місце 1 етапу – 10 місце 1 етапу

2 тур – базовий день 13.11

1 місце 1 етапу – 2 місце 1 етапу

5 місце 1 етапу – 3 місце 1 етапу

6 місце 1 етапу – 4 місце 1 етапу

7 місце 1 етапу – 8 місце 1 етапу

11 місце 1 етапу – 9 місце 1 етапу

12 місце 1 етапу – 10 місце 1 етапу