Австралійського вершника відсторонили від Олімпіади через вживання кокаїну

Спортсмен у підсумку навіть не потрапив у заявку олімпійської збірної.

Австралійського вершника Джеймі Кермонда, який потрапив до складу олімпійської збірної у кінному спорті, відсторонили від Ігор у Токіо. Про відповідне рішення повідомили у спортивній федерації з кінного спорту Австралії.

Відсторонення австралійського спортсмена пов'язане з позитивним тестом на кокаїн, який він здав 26 червня. Через чотири дні після цього він потрапив до складу олімпійської збірної Австралії, однак згодом було з'ясовано, що допінг-проба "А" спортсмена на кокаїн виявилася позитивною.

36-річний Кермонд мав дебютувати на Олімпійських Іграх у Токіо у конкурі - змагання з подолання перешкод верхи на коні. Крім нього, у складі олімпійської збірної Австралії з кінного спорту на турнірі з конкуру виступлять Едвіна Топс-Александер та Кеті Лорі.

Найкращий результат у кар'єрі Кермонда - дві поспіль перемоги у чемпіонаті Австралії з кінного спорту. Він вигравав турнір у 2016 та 2017 роках.

Кермонд - не перший спортсмен, якому відмовляють у виступі на Олімпіаді за кілька днів перед офіційним стартом Ігор. Раніше повідомлялося про дискваліфікацію українського атлета Ігора Главана, через яку він також пропустить Олімпійські Ігри.

Олімпіада-2020: останні новини Визначилося місто-господар Літніх Олімпійських Ігор-2032 На Олімпіаді-2020 уперше відсторонили спортсмена через позитивний тест на коронавірус Олімпіада-2020 стартувала: які змагання уже відбуваються та результати першого матчу МОК змінив девіз Олімпійських Ігор, який існує 126 років. Який вигляд він має