В Харкові скандал через оренду стадіону "Металіст"

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Tribuna.com.

Комерційний директор ОСК "Металіст" Олександр Рогачевський повідомив, що сума оренди для "Металіста" і "Металіста 1925" відрізняється в 10 разів.

"Так це правда. У наступному сезоні "Металіст" і "Металіст 1925" відповідно будуть платити 300 тисяч і 30 тисяч гривень за матч. До обох клубів ми звернулися з узгодженням ціни на новий сезон в 300 тисяч гривень. "Металіст" погодився, а "Металіст 1925" - ні.

Були переговори, певний тиск. У "Металісті 1925" сказали, що не зможуть платити стільки і навіть знімуться з чемпіонату. У підсумку ми підписали угоду на тих умовах, на яких хотіли вони.

Ми погодилися, щоб не робити якийсь прецедент, щоб команда не знімалася.

Але така сума в 30 тисяч, це те саме, що платити нуль. Це нічого не покриває. Це аматорський клуб може так грати - з одною трибуною, без залучення персоналу, без задіяння турнікетних систем і табло, рекламних доріжок. За 30 тисяч це нереально", - сказав Рогачевський.

Виконавчий директор "Металіста 1925" Андрій Нєдєлін розповів про умови оренди ОСК "Металіст".

"Треба розуміти, що предмет договору у нас і предмет договору у "Металіста" може бути різний. Що у них в договорі - цього у відкритому доступі немає. У нас в договорі - лише оренда зеленого покриття за 30 тисяч гривень. Все інше ми оплачуємо окремо.

Тобто, кейтеринг, клінінг, освітлення, підігрів в зимовий період, болбої, міліція і все інше не входить у вартість оренди. Можу прямо зараз вам перерахувати:

- стюарди, коли відкриті три трибуни ("Південну" ми не використовуємо) - це 40 тисяч за матч;

- клінінг, вивезення сміття - близько 20 тисяч;

- швидка і пожарка - теж в районі 20 тисяч;

- освітлення - 50 тисяч;

- обігрів в зимову пору - 50 тисяч;

- комунальні - 50 тисяч;

Всі ці платежі йдуть окремо. Наприклад, світло ми платимо за лічильниками за прямим договором з Харківобленерго. Ми так працюємо давно, йдемо по шляху мінімізації витрат. Хоча в підсумку у нас так само виходить приблизно 300 тисяч грн.

Ця система обумовлена ​​чинним договором з ОСК "Металіст", який діє до кінця сезону 2022/23.

"Металіст 1925 не погрожував зняттям. Навіщо нам це, якщо є діюча угода? Рогачевський це придумав, він - балабол.

Ця різниця у вартості оренди використовується доброзичливцями як інфопривід. Мовляв, ми жебраки, не можемо заплатити 300 тисяч, а "Металіст" може. Але в чому наша провина, якщо у нас діє договір, який ми підписали ще в 2016 році, а потім просто продовжували два або три рази?

У "Металіста" в тому році був точно такий же договір, як у нас - на 30 тисяч. А зараз вони почали грати якісь ігри", - сказав Нєдєлін.