Що треба знати про матч "Ворскли" та КуПСу з Фінляндії в Лізі Конференцій

КуПС базується в фінському місті Куопіо. Поєдинок розпочнеться о 19:00, а в прямому ефірі в Україні його покаже ТК "Футбол 2".

Матч відбудеться на "Савон Саномат Арена". Стадіон побудований та відкритий 1939 року на місці іподрому. У 2005 році здійснено капітальну реконструкцію арени, у результаті якої вона приведена до вимог сучасного футбольного стадіону. Місткість - 4778 глядачів.

Transfermarkt оцінює склад КуПСа становить €4,5 мільйони ("Ворскла" - €13 млн). Середній вік команди - 24,2 роки ("Ворскла" - 25,3 років). Минулий сезон команда завершила на третьому місці в чемпіонаті. Після 12 матчів цього сезону КуПС йде другим, відстаючи від лідера ХІКа на 6 очок. Клуб з 2020 року очолює фінський тренер Сімо Валакарі. До цього він очолював "Тромсе".

В полтавців є одна суттєва втрата - естонець Йоонас Тамм, який відбуває дискваліфікацію.

Орієнтовний склад "Ворскли": Різник — Бондаренко, Яворський, Чеснаков, Тілль, Пуцлін, Скляр, Якубу, Пердута, Кане, Есеола.

невеликим фаворитом матчу букмекери вважають полтавців. Ймовірність їхньої перемоги оцінюють коефіцієнтами - 2,38-2,55. Трумф фінів - 2,61-2,7. Кеофіцієнт на нічию - 3,25.

Матч-відповідь - 29 числа в Полтаві на арені ім. Бутовського.