IANJOE: Про улюблені тактики, тренування та знайомство з кібербаскетболом

Ми поспілкувались з IANJOE, гравцем ESportsBattle | BASKETBALL. В інтерв’ю кібербаскетболіст розказав нам про свій стиль гри, улюблених баскетболістів та тренування.

- Привіт! Розкажи про знайомство з кібербаскетболом?

- Моє знайомство з кібербаскетболом пройшло з командою Phoenix Suns — це команда, яка добре кидає. Саме тому я вважаю, що кидок кращий за прохід під кільце.

- Розкажи детальніше про свій стиль гри.

- Я намагаюся грати в швидкий баскетбол з безліччю переміщень для того, щоб заплутати суперника і створити собі можливість проходу до кільця і кидка з дистанції в один момент. В обороні я намагаюся зіграти за всіх і кожного, швидко змінюючи гравців, щоб завжди бути близько до суперника і водночас страхувати. Також я намагаюся читати гру і практикую перехоплення очевидних передач.

- Що ти тренуєш найбільше у грі?

- В атаці я, звичайно ж, треную кидки і дриблінг. У захисті — перемикання між гравцями, захист один в один, таймінги для здійснення блокшотів.

- Назви свої улюблені команди та гравців.

- З улюбленою командою я поки не визначився, але, напевно, поки це Бруклін. А улюбленого гравця просто немає. Мені дуже подобаються Кайрі Ірвінг, Кріс Пол, Дем’єн Ліллард, Стефен Каррі. Це швидкі гравці з хорошим дриблінгом і кидком.

- Дякуємо тобі! Було дуже приємно поспілкуватися з тобою.

- Дякую і вам. Навзаєм!

ESportsBattle — найбільша кіберспортивна платформа в Україні, яка включає кіберспортивну академію, національні турніри, матчі 24/7, а також ком’юніті гравців і фанатів esports.

Дізнавайтеся найцікавіше про український кібербаскетбол в соціальних мережах ESportsBattle:

Facebook

Instagram

YouTube